You've found an archived job ad

It's time to move on. There are new & better jobs waiting for you!

View new job ads

ABSOLVENT S NJ, 20 000 Kč

JMÉNO SPOLEČNOSTI JE SKRYTO

Job ad expired!

Číslo pracovní nabídky 364395

Číslo pracovní nabídky

364395

Podrobnější popis

Umíš skvěle německy? Ovládáš MS Office a zejména Excel? Baví Tě komunikovat a organizovat? Zašli nám svůj životopis!

Hledáme vhodné kandidáty na pozici do oblasti administrativy a financí ve výrobní společnosti.

Náplň práce:

- kontrola a evidence faktur
- kontakt se zákazníky, případně upomínání neuhrazených faktur
- správa pokladny
- evidence přijatých plateb

Očekávané dovednosti

- výborná znalost NJ - úroveň B2, využití na denní bázi
- znalost MS Office - zejména Excel
- zkušenosti v oblasti obchodu a financí výhodou
- znalost ERP systému výhodou

Nabídka společnosti

Zašlete nám svůj životopis v českém jazyce a pokud máte i v anglickém jazyce.

If you are interested in this job offer, please press "Apply now" .

Informace o pracovním místě

Lokalita:
Jihočeský kraj
Druh pracovního poměru:
plný pracovní úvazek, zaměstnanec
Nabídka bude zobrazena do:
29. srpen 2018
Vloženo:
12. červenec 2018
Nabídnutý plat celkový:
od 20000 CZK měsíčně

Grafton Recruitment je personální agentura s mezinárodní působností