PROJEKTOVÝ NÁKUPČÍ - Jablonec nad Nisou

GRAFTON RECRUITMENT

Číslo pracovní nabídky

364388

Podrobnější popis

Vyznáte se v nákupu v automobilovém průmyslu? Umíte si propočítat náklady? Domluvíte se anglicky a hledáte novou práci? Pak nám napište! :)

Nově obsazujeme pozici "PROJEKTOVÝ NÁKUPČÍ"!

Co Vás čeká:

- jednání s dodavateli a příslušná administrativa s tím spojená
- spolupráce s projektovými týmy
- pomoc týmu projektu definovat požadavky
- podpora pro stávající projekty a zavádění nových projektů
- implementace změn napříč závody v ČR i v zahraničí

Očekávané dovednosti

- vzdělání technického nebo ekonomického, obchodního zaměření
- Praxe min.3-5 let na obdobné pozici v automotive (podmínka!!)
- Znalost AJ na komunikativní úrovni– použití na každodenní bázi (podmínka !!)
- Znalost NJ výhodou
- MS Office pokročilá znalost

Nabídka společnosti

Benefity:
- 5 týdnů dovolené
- roční bonusy
- věrnostní bonusy
- stravenky
- flexibilní pracovní doba
- plnohodnotné zaškolení,
- motivující pracovní a finanční podmínky,
- dlouhodobý HPP u nadnárodní výrobní společnosti

Zašlete nám svůj životopis v českém i anglickém jazyce.

Informace o pracovním místě

Lokalita:
Liberecký kraj
Druh pracovního poměru:
plný pracovní úvazek, zaměstnanec
Nabídka bude zobrazena do:
21. srpen 2018
Vloženo:
12. červenec 2018
Nabídnutý plat celkový:
od 40000.00 do 70000.00 CZK měsíčně
Kontakty
Ulice / číslo domu: Moskevská 638/8
Město: Liberecký kraj, Liberec
PSČ: 460 01
Fax: (+420) 489 208 930
Email: j.stepankova.289561203075@graftonrecruitment.cz
Company reg code: *-
Telefon
(+420) 489 208 931
Vaše www stránka

Grafton Recruitment je personální agentura s mezinárodní působností

View company profile