You've found an archived job ad

It's time to move on. There are new & better jobs waiting for you!

View new job ads

KOORDINÁTOR KOMUNIKACE, 120 Kč

JMÉNO SPOLEČNOSTI JE SKRYTO

Job ad expired!

Číslo pracovní nabídky 364318

Číslo pracovní nabídky

364318

Podrobnější popis

Jste energický a organizačně schopný student vysoké školy? Hledáte pracovní uplatnění v mezinárodní společnosti, které by Vám poskytlo skvělou praxi v rámci interní komunikace a projektové managmentu? Mluvíte anglicky bez zábran?
Pokud ano, těšíme se na Vaši reakci!

Náplň práce:
- administrativní podpora manažera a týmu interní komunikace
- organizace meetingů, služebních cest
- spolupráce na eventech (distribuce plakátů, příprava a doprava materiálů atd.)
- příprava a kontrola prezentací
- koordinace souvisejících aktivit
- reporting

Spolupráce na 20-25 hod/týden (min. 3 dny v týdnu) - preferujeme kandidáty/ky se zájmem o dlouhodobější spolupráci.

Nástup: ihned

Lokalita: Praha 4

Mzda: 120-140 Kč/hod

Očekávané dovednosti

- VŠ vzdělání (ideálně VŠ student/ka)
- administrativní praxe výhodou (ideálně z mezinárodního prostředí)
- pokročilá znalost anglického jazyka nutností
- pokročilá znalost MS Office (především PowerPoint a MS Excel)
- zkušenost ze Social Media Marketing výhodou
- znalost grafických programů výhodou
- znalost HTML s Statistics výhodou
- přesnost, orientace na detail
- komunikační dovednosti
- týmový hráč

Nabídka společnosti

Benefity:
- moderní pracovní prostředí mezinárodní společnosti
- příspěvek na stravování
- mladý kolektiv
- možnost získat praxi z mezinárodní společnosti a globálního týmu

Zašlete nám svůj životopis v českém i anglickém jazyce.

If you are interested in this job offer, please press "Apply now" .

Informace o pracovním místě

Lokalita:
Praha
Druh pracovního poměru:
částečný pracovní úvazek, volná spolupráce nebo absolvent nebo dočasná výpomoc
Nabídka bude zobrazena do:
22. srpen 2018
Vloženo:
12. červenec 2018
Nabídnutý plat celkový:
od 120 do 140 CZK měsíčně

Grafton Recruitment je personální agentura s mezinárodní působností