KOORDINÁTOR KOMUNIKACE, 120 Kč

GRAFTON RECRUITMENT

Číslo pracovní nabídky

364318

Podrobnější popis

Jste energický a organizačně schopný student vysoké školy? Hledáte pracovní uplatnění v mezinárodní společnosti, které by Vám poskytlo skvělou praxi v rámci interní komunikace a projektové managmentu? Mluvíte anglicky bez zábran?
Pokud ano, těšíme se na Vaši reakci!

Náplň práce:
- administrativní podpora manažera a týmu interní komunikace
- organizace meetingů, služebních cest
- spolupráce na eventech (distribuce plakátů, příprava a doprava materiálů atd.)
- příprava a kontrola prezentací
- koordinace souvisejících aktivit
- reporting

Spolupráce na 20-25 hod/týden (min. 3 dny v týdnu) - preferujeme kandidáty/ky se zájmem o dlouhodobější spolupráci.

Nástup: ihned

Lokalita: Praha 4

Mzda: 120-140 Kč/hod

Očekávané dovednosti

- VŠ vzdělání (ideálně VŠ student/ka)
- administrativní praxe výhodou (ideálně z mezinárodního prostředí)
- pokročilá znalost anglického jazyka nutností
- pokročilá znalost MS Office (především PowerPoint a MS Excel)
- zkušenost ze Social Media Marketing výhodou
- znalost grafických programů výhodou
- znalost HTML s Statistics výhodou
- přesnost, orientace na detail
- komunikační dovednosti
- týmový hráč

Nabídka společnosti

Benefity:
- moderní pracovní prostředí mezinárodní společnosti
- příspěvek na stravování
- mladý kolektiv
- možnost získat praxi z mezinárodní společnosti a globálního týmu

Zašlete nám svůj životopis v českém i anglickém jazyce.

Informace o pracovním místě

Lokalita:
Praha
Druh pracovního poměru:
částečný pracovní úvazek, volná spolupráce nebo absolvent nebo dočasná výpomoc
Nabídka bude zobrazena do:
21. srpen 2018
Vloženo:
12. červenec 2018
Nabídnutý plat celkový:
od 120.00 do 140.00 CZK měsíčně
Kontakty
Ulice / číslo domu: Palladium, Na Poříčí 3a
Město: Praha, Praha
PSČ: 110 00
Fax: (+420) 242 456 655
Email: temps.289485203075@graftonrecruitment.cz
Company reg code: *-
Telefon
+420 242 456 650
Vaše www stránka

Grafton Recruitment je personální agentura s mezinárodní působností

View company profile