MANAŽER LOGISTIKY S NJ, od 60 000 Kč

GRAFTON RECRUITMENT

Číslo pracovní nabídky

364311

Podrobnější popis

Máte zkušenosti jak s vedením výroby, tak logistikou i nákupem a řízením zaměstnanců a hovoříte plynule německy?

Hledáme VÁS!

Náplň práce:

- odpovědnost za oblast logistiky, materiálové hospodářství ( sklad, spedice, přeprava, řízení výroby, plánování výroby i nákup)
- vývoj a implementace strategií nákupu a logistiky
- odpovědnost za infrastrukturu budovy a bezpečnost práce
- optimální plánování výroby a její realizace
- zaručení optimálního toku zboží a skladových zásob

Očekávané dovednosti

- VŠ vzdělání obchodního nebo technického zaměření
- prokazatelná zkušenost a praxe z obdobné pozice ve výrobní společnosti
- vynikající znalost NJ (každodenní komunikace se zahraniční centrálou)

Nabídka společnosti

Benefity:
- potenciál rozvoje pro převzetí funkce člena vedení společnosti

Zašlete nám svůj životopis v českém i anglickém jazyce.

Informace o pracovním místě

Lokalita:
Jihočeský kraj
Druh pracovního poměru:
plný pracovní úvazek, zaměstnanec
Nabídka bude zobrazena do:
21. srpen 2018
Vloženo:
12. červenec 2018
Nabídnutý plat celkový:
od 60000.00 do 120000.00 CZK měsíčně
Kontakty
Ulice / číslo domu: Administrativní budova Igy centrum, Pražská 1247/24
Město: Jihočeský kraj, České Budějovice
PSČ: 370 04
Fax: (+420) 386 323 086
Email: v.divisova.289398203075@graftonrecruitment.cz
Company reg code: *-
Telefon
385341304
Vaše www stránka

Grafton Recruitment je personální agentura s mezinárodní působností

View company profile