VEDOUCÍ NÁKUPU S NJ, od 40 000 Kč

GRAFTON RECRUITMENT

Číslo pracovní nabídky

364310

Podrobnější popis

Pracujete rádi samostatně? Hovoříte německy? Máte zkušenosti v oblasti nákupu?
Zašlete nám svůj životopis!

Náplň práce:
- samostatné hodnocení a pořizování produktů a služeb
- operativní činnost nákupu
- spolupráce při tvorbě logistických procesů
- spolupráce a management dodavatelů a audity

Očekávané dovednosti

- SŠ technického směru
- plynulá znalost NJ nutností
- velmi dobré IT znalosti (zejména MS Excel)
- prokazatelná zkušenost a praxe v oblasti nákupu ve výrobní společnosti
- technické znalosti o materiálech, povrchových úpravách
- velmi dobré komunikační a vyjednávací schopnosti

Nabídka společnosti

Benefity:
- bonusy při nulové nemocnosti

Zašlete nám svůj životopis v českém i anglickém jazyce.

Informace o pracovním místě

Lokalita:
Jihočeský kraj
Druh pracovního poměru:
plný pracovní úvazek, zaměstnanec
Nabídka bude zobrazena do:
21. srpen 2018
Vloženo:
12. červenec 2018
Nabídnutý plat celkový:
od 40000.00 CZK měsíčně
Kontakty
Ulice / číslo domu: Administrativní budova Igy centrum, Pražská 1247/24
Město: Jihočeský kraj, České Budějovice
PSČ: 370 04
Fax: (+420) 386 323 086
Email: v.divisova.289409203075@graftonrecruitment.cz
Company reg code: *-
Telefon
385341304
Vaše www stránka

Grafton Recruitment je personální agentura s mezinárodní působností

View company profile