Plc specialista - bez cestování - až 65 000 kč,-

GRAFTON RECRUITMENT

Číslo pracovní nabídky

364306

Podrobnější popis

Nebaví Vás PLC programování ale PLC je stejně Vaše srdcovka? Pokud je to tak, tak hledáme možná Vás do výrobní zahraniční společnosti, působící na Ostravsku. Stejně tak hledáme i ty, kteří mají znalost PLC zařízení (bez zkušenosti s programováním) a rádi by se jim více věnovali.

V rámci této pozice budete pevnou součástí týmu společnosti na Ostravsku. V rámci této pozice nebudete cestovat do zahraničí. Budeme ale určitě rádi, pokud budete hovořit anglicky, protože budete komunikovat i se zahraničním managementem a někteří dodavatelé PLC zařízení jsou ze zahraničí.

Pro mezinárodní výrobní společnost hledáme kvalifikovaného uchazeče/uchazečku na pozici "PLC SPECIALISTA - BEZ CESTOVÁNÍ - AŽ 65 000 KČ,-".

Náplň práce:
* lehké úpravy chodu PLC zařízení
* kooperace s externí společností při poruše na PLC zařízení
* zapojování a odpojování čidel u PLC zařízení dle požadavků z výroby
* analýza výrobních chyb a jejich náprava
* optimalizace řídících systému
* práce s frekvenčními měniči
* návrhy na zlepšení stávajících procesů

(POKUD NÁS PŘESVĚDČÍTE, ŽE SI ZASLOUŽÍTE VYŠŠÍ MZDOVÉ OHODNOCENÍ, JSME OTEVŘENÍ DISKUZI)

Očekávané dovednosti

* min. SŠ vzdělání (elektro, technické)
* anglický jazyk na komunikativní úrovni (min. B1) - komunikace + čtení technické dokumentace
* zkušenosti s PLC zařízeními - (Simatic S7 VÝHODOU)
* platná elektro vyhláška 50 - §5 ( vyhláška 50 - §6 VÝHODOU)

Výhodou:
* znalost v oblasti frekvenčních měničů

Nabídka společnosti

Benefity:
* finanční prémie měsíční a kvartální
* flexibilní pracovní doba
* 4 týdny dovolené + 1 týden navíc po 2 letech
* možnost aktivně využívat cizí jazyk
* možnost firemního vzdělávání zdarma
* penzijní připojištění
* firemní stravování

Zašlete nám svůj životopis v českém jazyce a pokud máte i v anglickém jazyce.

Informace o pracovním místě

Lokalita:
Moravskoslezký kraj
Druh pracovního poměru:
plný pracovní úvazek, zaměstnanec
Nabídka bude zobrazena do:
21. srpen 2018
Vloženo:
12. červenec 2018
Nabídnutý plat celkový:
od 40000.00 do 65000.00 CZK měsíčně
Kontakty
Ulice / číslo domu: Administrativní budova Nordica, Českobratrská 3321/46
Město: Moravskoslezký kraj, Ostrava
PSČ: 702 00
Fax: (+420) 595 131 788
Email: ostrava.289469203075@graftonrecruitment.cz
Company reg code: *-
Telefon
(+420) 595 131 777
Vaše www stránka

Grafton Recruitment je personální agentura s mezinárodní působností

View company profile