ASISTENTKA ŘEDITELE s NJ nebo AJ | Jihlava

GRAFTON RECRUITMENT

Číslo pracovní nabídky

364303

Podrobnější popis

Máte plynulou němčinu nebo angličtinu a chcete se stát skutečnou podporou ředitele výrobní společnosti? Hledáme asistentku ředitele s velkým A. Pokud Vás taková šance zajímá, pošlete nám svůj český i německý životopis společně s motivačním dopisem.

Co bude Vaším úkolem:
- stanete se asistentkou ředitele, který je časově velmi vytížený, takže pro něho budete velkou podporou
- povedete jeho kompletní administrativu, zápisy z porad
- budete vyřizovat korespondenci, telefonáty, překlady
- jsme výrobní společnost, takže budete vést výrobní agendu, různé výrobní statistiky, administrovat pojistné události, apod.
- zajištění služebních cest od pojištění přes víza až po ubytování
- zkrátka plnění denních úkolů dle pokynů nadřízeného

Očekávané dovednosti

- SŠ/VŠ vzdělání
- NJ nebo AJ slovem i písmem (ověření během pohovoru)
- předchozí praxe v administrativě vítána
- MS Office (Word, Excel!, Outlook), psaní všemi 10

Důležité předpoklady pro tuto pozici:
- časová flexibilita
- aktivní osobnost, důsledná, spolehlivá
- schopnost rychle reagovat na zadané úkoly

Nabídka společnosti

Benefity:
- finanční ohodnocení dle předchozích zkušeností
- náborový příspěvek
- finanční bonusy po zkušební době
- jazykové vzdělávání a aktivní využití jazyků při práci
- příspěvek na stravování

Zašlete nám svůj životopis v českém jazyce a pokud máte i v anglickém jazyce.

Informace o pracovním místě

Lokalita:
Vysočina
Druh pracovního poměru:
plný pracovní úvazek, zaměstnanec
Nabídka bude zobrazena do:
21. srpen 2018
Vloženo:
12. červenec 2018
Nabídnutý plat celkový:
od 25000.00 do 27000.00 CZK měsíčně
Kontakty
Ulice / číslo domu: Palackého 18
Město: Vysočina, Jihlava
PSČ: 586 01
Fax: (+420) 567 588 910
Email: k.gebrtova.289465203075@graftonrecruitment.cz
Company reg code: *-
Telefon
+420 567 588 915
Vaše www stránka

Grafton Recruitment je personální agentura s mezinárodní působností

View company profile