Účetní

JMÉNO SPOLEČNOSTI JE SKRYTO

Job ad expired!

Číslo pracovní nabídky 358513

Číslo pracovní nabídky

358513

Podrobnější popis

Hledáme kandidáta se zkušenostmi v oblasti účetnictví na pozici ÚČETNÍ výrobní společnosti.

Náplň:

* samostatné provádění účetních operací
* spolupráce na sestavování měsíčních účetních závěrek, inventarizací a účtování pohledávek a závazků
* zabezpečení řádného oběhu dokladů
* odsouhlašování saldokont

Očekávané dovednosti

* vzdělání v oblasti ekonomiky/účetnictví
* praxe na obdobné pozici minimálně 2 roky
* znalost českých účetních standardů, legislativy
* znalost MS Office - především excel
* výhodou znalost práce v IS QAD

Nabídka společnosti

Benefity:
* 5 týdnů dovolené
* příspěvky na stravování
* zkrácená pracovní doba o půl hodiny/den
* penzijní připojištění - max. 1000Kč
* jazykové kurzy
* možnost postoupit v platové třídě výměnou za zkrácení dovolené

Zaujala Vás tato pozice? Vyplňte prosím kontaktní formulář či nám pošlete svůj životopis v anglickém a českém jazyce na email s uvedením referenčního čísla pozice.

Pokud jste již u nás absolvoval(a) vstupní pohovor, kontaktujte prosím emailem přímo svého konzultanta.

Více podobných pozic naleznete na www.grafton.cz/cs/job-search?disciplines=finance-bankovnictvi

If you are interested in this job offer, please press "Apply now" .

Informace o pracovním místě

Lokalita:
Moravskoslezký kraj
Druh pracovního poměru:
plný pracovní úvazek, zaměstnanec
Nabídka bude zobrazena do:
22. červen 2018
Vloženo:
16. květen 2018
Nabídnutý plat celkový:
od 23000.00 do 26000.00 CZK měsíčně

Grafton Recruitment je personální agentura s mezinárodní působností