You've found an archived job ad

It's time to move on. There are new & better jobs waiting for you!

View new job ads

Účetní

JMÉNO SPOLEČNOSTI JE SKRYTO

Job ad expired!

Číslo pracovní nabídky 358513

Číslo pracovní nabídky

358513

Podrobnější popis

Hledáme kandidáta se zkušenostmi v oblasti účetnictví na pozici ÚČETNÍ výrobní společnosti.

Náplň:

* samostatné provádění účetních operací
* spolupráce na sestavování měsíčních účetních závěrek, inventarizací a účtování pohledávek a závazků
* zabezpečení řádného oběhu dokladů
* odsouhlašování saldokont

Očekávané dovednosti

* vzdělání v oblasti ekonomiky/účetnictví
* praxe na obdobné pozici minimálně 2 roky
* znalost českých účetních standardů, legislativy
* znalost MS Office - především excel
* výhodou znalost práce v IS QAD

Nabídka společnosti

Benefity:
* 5 týdnů dovolené
* příspěvky na stravování
* zkrácená pracovní doba o půl hodiny/den
* penzijní připojištění - max. 1000Kč
* jazykové kurzy
* možnost postoupit v platové třídě výměnou za zkrácení dovolené

Zaujala Vás tato pozice? Vyplňte prosím kontaktní formulář či nám pošlete svůj životopis v anglickém a českém jazyce na email s uvedením referenčního čísla pozice.

Pokud jste již u nás absolvoval(a) vstupní pohovor, kontaktujte prosím emailem přímo svého konzultanta.

Více podobných pozic naleznete na www.grafton.cz/cs/job-search?disciplines=finance-bankovnictvi

If you are interested in this job offer, please press "Apply now" .

Informace o pracovním místě

Lokalita:
Moravskoslezký kraj
Druh pracovního poměru:
plný pracovní úvazek, zaměstnanec
Nabídka bude zobrazena do:
22. červen 2018
Vloženo:
16. květen 2018
Nabídnutý plat celkový:
od 23000 do 26000 CZK měsíčně

Grafton Recruitment je personální agentura s mezinárodní působností