Specialista kontroly kvality | strojírenství | kladensko

JMÉNO SPOLEČNOSTI JE SKRYTO

Job ad expired!

Číslo pracovní nabídky 358504

Číslo pracovní nabídky

358504

Podrobnější popis

Výrobní firma v oblasti těžkého strojírenství se světovým jménem hledá v rámci rozšiřování svých aktivit a posílení výrobního oddělení kolegu na pozici:

SPECIALISTA KONTROLY KVALITY | STROJÍRENSTVÍ | KLADENSKO

Náplň práce:
- ultrazvukové nedestruktivní zkoušení svarů svařovaných ocelových konstrukcí
- odborná činnost v týmu kontroly kvality ve strojírenské výrobě
- společnost zajistí školení k obsluze přístroje

Očekávané dovednosti

- minimálně SŠ vzdělání
- platný certifikát k provádění UT na úrovni 2 podle EN ISO 9712
- zkušenost ve vyhodnocení nálezů podle EN ISO 11666
- znalost výrobních procesů strojírenské výroby - ocelové konstrukce
- znalost výrobní dokumentace - strojní zaměření
- praxe ve strojírenském oboru
- flexibilita, samostatnost, spolehlivost

Nabídka společnosti

Benefity:
- roční odměna a vánoční bonus
- příspěvek na stravování a penzijní připojištění
- 5 týdnů dovolené
- zázemí úspěšné stabilní zahraniční společnosti
- odpovídající finanční ohodnocení
- podnikové jazykové kurzy
- odměny při pracovních a životních výročích

Zaujala Vás tato pozice? Vyplňte prosím kontaktní formulář či nám pošlete svůj životopis v anglickém a českém jazyce na email s uvedením referenčního čísla pozice.

Pokud jste již u nás absolvoval(a) vstupní pohovor, kontaktujte prosím emailem přímo svého konzultanta.

Více podobných pozic naleznete na www.grafton.cz/cs/job-search?disciplines=engineering

If you are interested in this job offer, please press "Apply now" .

Informace o pracovním místě

Lokalita:
Středočeský kraj
Druh pracovního poměru:
plný pracovní úvazek, zaměstnanec
Nabídka bude zobrazena do:
27. červen 2018
Vloženo:
16. květen 2018
Nabídnutý plat celkový:
od 35000.00 do 45000.00 CZK měsíčně

Grafton Recruitment je personální agentura s mezinárodní působností