You've found an archived job ad

It's time to move on. There are new & better jobs waiting for you!

View new job ads

MISTR- Český Dub

JMÉNO SPOLEČNOSTI JE SKRYTO

Job ad expired!

Číslo pracovní nabídky 344678

Číslo pracovní nabídky

344678

Podrobnější popis

Máte zkušenosti z výroby a rád/a byste nastoupi/al na pozici MISTR/Vedoucí výroby? Pak se ozvětě!

Hledáme totiž MISTRA do menší firmy v Českém Dubu.

Náplň práce:
- řízení čiiností na směně
- péče o 11 podřízených
- dohled na dodržování BOZP

Ideální nabídka pro uchazeče z lokality:
Český Dub, Hodkovice, Všelibice, Hlavice, Osečná, Proseč pod Ještědem, Rozstání aj.

Očekávané dovednosti

* min. SOU - technický směr výhodou
* praxe z lakovny podmínkou, z oblasti automotive výhodou
* zkušenosti s vedením týmu pracovníků výhodou
* samostatnost, spolehlivost
* čistý trestní rejstřík
* práce s PC

Nabídka společnosti

Benefity:
* 5 týdnů dovolené
* závodní stravování
* příspěvky na sportovní a relaxační aktivity
* možnost dalšího vzdělávání

Zaujala Vás tato pozice? Vyplňte prosím kontaktní formulář či nám pošlete svůj životopis v anglickém a českém jazyce na email s uvedením referenčního čísla pozice.

Pokud jste již u nás absolvoval(a) vstupní pohovor, kontaktujte prosím emailem přímo svého konzultanta.

Více podobných pozic naleznete na www.grafton.cz/cs/job-search?disciplines=vyroba-provoz

If you are interested in this job offer, please press "Apply now" .

Informace o pracovním místě

Lokalita:
Liberecký kraj
Druh pracovního poměru:
plný pracovní úvazek, zaměstnanec
Nabídka bude zobrazena do:
3. srpen 2018
Vloženo:
12. leden 2018
Nabídnutý plat celkový:
od 26000 do 30000 CZK měsíčně

Grafton Recruitment je personální agentura s mezinárodní působností