Vážení uživatelé portálu CV Market

 

Rádi bychom Vás informovali o nové struktuře našich stránek a taktéž o našem novém designu. Nový design byl zvolen pro snazší používání našich stránek ať už se strany uchazečů o zaměstnání tak ze strany zaměstnavatelů, systém je také doplněn o více možností, které Vám usnadní a zefektivní Vaši práci na našich stránkách.

 

Portál CV Market byl rozdělen do tří hlavních sekcí: Hlavní menu, Centrum pro uchazeče o zaměstnání a Centrum pro zaměstnavatele.

1)       Centrum pro uchazeče o zaměstnání má barvu oranžovou, oranžová je symbolem energie.

2)       Centrum pro zaměstnavatele má barvu modrou a je symbolem stability

 

Do těchto dvou sekcí se vždy dostanete přes nalogování skrze Vaše přihlašovací údaje: Přihlašovací jméno a heslo.

 

Hlavní menu – znamená, že zde máte možnost se dostat na důležité linky, které můžete využít při Vaší práci s CV Market, jako jsou např.: Zeptejte se nás, kontaktujte nás, Inzerce, Kontaktujte nás.

 

Centrum pro uchazeče o zaměstnání - je rozděleno do tří hlavních sekcí: Inzerované pozice, Můj účet CV Market a Kariérní centrum. Všechny důležité linky naleznou uchazeči taktéž na této úvodní stránce.  

 

-          máte možnost vyhledávat a řadit pracovní nabídky dle Vašich požadavků

-          po nalogování na Váš účet CV Market máte možnost vytvořit si vlastní životopis v českém a anglickém jazyce, vytvořit si až 5 různých průvodních dopisů a také si vytvořit vlastního vyhledávacích agenta – pro vyhledání vhodné pracovní nabídky. 

-          V centru kariéry máte také možnost, získat důležité informace ohledně přípravy Vašeho životopis, jak připravit průvodní dopis a mnoho dalších rad a nápadů jak se prosadit na trhu práce

 

 

Centrum pro zaměstnavatele - je taktéž rozděleno na tři hlavní sekce: Služby, Můj účet CV Market, Info Centrum. Tato hlavní stránka obsahuje důležité informace a odkazy, které můžete využít při práci na portále CV Market.

 

-          v sekci služby, naleznete nejnovější informace o našich službách, o novinkách, o funkcích vyhledávání vhodných kandidátů a mnoho dalších důležitých informací.

-          Můj účet CV Market, který vyžaduje Vaše nalogování, užitím Vašeho přihlašovacího jména a hesla, máte možnost upravovat Vaše osobní údaje, vkládat pracovní nabídky, vyhledávat v databázi životopisů, používat vyhledávácí agenty pro nalezení vhodných kandidátů a další …

 

Všechny naše nové služby Vám pomohou a usnadní práci na našem portále a my pevně doufáme, že se i Vám bude spolupráce s námi líbit.   

 

Navigační pomůcky:

 

1)       Vždy pokud kliknete na naše logo – vrátíte se zpět na hlavní stránku

2)       Na našich stránkách naleznete tři schémata, které Vám pomohou vždy nalézt správnou cestu k požadovaným informacím

3)       Hlavní menu je vždy funkční po Vašem nalogování přes Vaše přihlašovací údaje. Pro neregistrované uživatele není hlavní menu zobrazeno

4)       Na hlavní stránce máte možnost se dostat na stránky našeho zastoupení v dalších zemích kde máme zastoupení přes políčko “CV Market Group”

5)       Vyhledávací políčko - umístěné v pravém horním rohu, Vám usnadní nalézt požadované informace, které hledáte    

 

Přejeme Vám mnoho štěstí při užívání našich stránek. Rádi bychom Vás touto cestou požádali o Vaše rady, nápady, tipy a korekce týkající se našich stránek. Vaše názory a jsou velice vítány. Záleží nám na Vaší spokojenosti a pohodlnosti při využívání našich systémů. Děkujeme Vám.        

 
Potřebujete pomoct?

- Potřebujete pomoci při vytváření Vašeho životopisu?

- Potřebujete pomoci při zasílání Vašeho životopisu na konkrétní pracovní nabídku?

- Potřebujete pomoci vybrat vhodný servis, službu, produkt?

- Potřebujete pomoci jak efektivně použít vyhledávacího agenta?

- Máte problémy s objednáním služby online?   

 

Zašlete nám Vaše dotazy na email: help@cvmarket.cz případně volejte na: . 

 

Nalezli jste chybu na našem portále či máte nápad jak zefektivnit naše služby? Piště na adresu ředitele společnosti: jana.veznikova@cvmarket.cz