Otázky a odpovědi

Velmi si vážíme našich uživatelů a neustále se snažíme přidávat naším službám další přidanou hodnotu a nabízet vám, našim uživatelům, něco více.

Na co se nás můžete zeptat?
 • ve spolupráci s odborníky na rozvoj kariéry a personálního poradeství vám budeme rádi zodpovíme na vaše dotazy především na téma vaší profesní orientace,
 • ve spolupráci s právní kanceláří nám můžete položit jakýkoliv dotaz z pracovního práva,
 • a nakonec se můžete tázat nás, pracovníku CV Market, na vše co vás zajímá o našich službách a produktech.


  Aby naše pomoc byla účinější, doporučujeme co nejblíže specifikovat váš dotaz.

  Využijte této šance, nikdo vám na online trhu práce nenabídne více. CV Market Czech s.r.o.  CV Market si vyhrazuje právo každou položenou otázku s vysvětlující odpovědí umístit do příslušné sekce na serveru www.cvmarket.cz, bez kontaktních či jiných údajů vedoucích k identifikaci tázajícího. CV Market má právo odmítnout či nezodpovědět jakýkoliv dotaz a to bez udání důvodu. Poradna je pouze pro registrované uživatele systému CV Market.


 • Zeptejte se nás!
   
  K zadání Vaší otázky je nutné být přihlášen. V případě, že jste již registrovaný uživatel, přihlašte se a poté můžete zadat Vaši otázku. Pokud jste nový uživatel našeho serveru je nutné se nejprve zaregistrovat. Registraci můžete provést, použitím následujících odkazů.