Domovská stránkaCentrum kariéry Práce & zábava Žádost o pracovní místo Product managera
 

Žádost o pracovní místo Product managera

Žádost o pracovní místo Product managera


Aneb co také může přijít do personální agentury...

Občas přijde do personální agentury neobvyklá žádost. Tato je stará asi měsíc a pochází z jedné prestižní pražské agentury. Nechali jsme ji v původním znění s chybami i špatnou interpunkcí. Jména jsme pro jistotu změnili:

Dobrý den slečno Koukalová,

Na vašem internetu jsem našel že hledáte Product managera. Já sice nemám moc velký zdělání, ale mám zase praxi a rád bych se u vás o tuhle pozici zajímal. Mohl bych k vám přijít? Jestli jo, tak mi taky napište email, já si ho čtu skoro každej den, pokud někam nejedeme. Asi by vás zajímalo co všechno sem dělal a co umím. No, umím toho hodně, a dělal jsem toho taky hodně. Tu školu, jak už sem řek, moc nemám, ale zase jsem šikovnej. Chlapi v dílně o mě říkali, že jsem fakt machr, tyčku do zábradlí mě trvalo vyfrézovat 12 minut a byla bez chyby. No to už jsem trochu předběhnul, jak jste už určitě pochopila, byl jsem 12 let truhlář. Ta práce mě bavila, ale pak jsem si doma s ženou rek, že bych chtěl taky využít ty moje organizační schopnosti. Koupil jsem si knížku o tom moderním podnikání a skoro celou jsem ji přečetl dvakrát. Pak jsme si říkali že by to chtělo nějakou svoji firmu. No, a tak jsme si pronajali s manželkou na Křižíkově (stanice metra B) veřejné záchodky. Ono se to nezdá a hodně lidí nad tím ohrnuje nos (některý spíš záviděj vlastní podnik), ale práce je s tím víc než v truhlárně. V tom internetu píšete, že se budu starat o náhradní díly - no, to by mě fakt šlo, protože byste nevěřila, co všechno ty lidi na záchodech utrhnou, rozbijou a ukradnou. Objednávám porád něco, i když je pravda, že spoustu si toho udělám taky sám. Já jsem vedoucí, pracuje tam ještě manželka a tchýně a vobě říkají, že jako šéf jsem fakt dobrej, že by mě to šlo. A autem jezdím rád, takže bych do tý ciziny mě to taky dost bavilo. A tu angličtinu už se učím, tak kdyby mi chvíli počkali, tak bych se taky určitě domluvil. K nám choděj i cizinci, máme tam totiž cisto a celkem hezký prostředí. Máme i dokonce nějaký stálý zákazníky, takže to je důkaz, že se o ten náš podnik opravdu staráme. Jo, a ještě abych nezapomněl, jmenuju se František Spáčil, je mě 39 roku, jsem 16 let šťastně ženatej, 2 děti. Telefon teď momentálně nemám, protože mě ho ukradli, ale určitě si ho brzy pořídím. Tak mě, moc vás prosím, napište, nebo se za váma stavím a promluvíme si, jestli by to s tou prací šlo. Nebo jestli by ste mě nenabídla i jiný pozice, o který si myslíte jako odborníci, jsou pro mě dobrý.

S úctou Josef Vláčil

P.S.: jo, já nehledám práci proto, že by nás ty záchodky neuživily, to ne, ale chtěl bych zase popojít v mý kariéře dál, zvlášť když mě to tak de. Žena říkala, že by si to vedení podniku taky chtěla zkusit.

Zdroj: email