Domovská stránkaCentrum kariéry Jak efektivně využívat CV Market Jak odpovídat na pracovní nabídky
 

Jak odpovídat na pracovní nabídky

Po nezbytné přípravě životopisu a průvodního dopisu je správný okamžik pro zahájení odesílání poptávek po zaměstnání. Systém CV Market byl vyvinut tak, aby splňoval náročné požadavky uchazečů o zaměstnání i zaměstnavatelů. Sekce pro zaměstnavatele umožňuje jednoduchou správu došlých životopisů a přehledně monitoruje kdo a kdy na pracovní nabídku zareagoval. Proto doporučujeme odpovídat přes systém CV Market, který vám zaručí, že vaše žádost nebude přehlédnuta.

Jak odpovídat na pracovní nabídky
Než na nějakou nabídku budete moci odpovědět, musíte ji najít a ještě dříve musíte mít jasnou představu, jakou práci hledáte. Po té klikněte na Nabídky zaměstnání a vyhledejte nabídku podle oboru, lokality, stáří či klíčového slova. Kliknutím na název nalezené pozice se v dalším okně pracovní nabídka zobrazí.

Pokud splňuje vaše požadavky a máte zájem se ucházet o toto pracovní místo, klikněte na Odeslat pracovní žádost. Další okno vám nabídke poslední možnost editovat vaše životopisy (pokud jste delší dobu životopis neaktualizovali, přesvěčte se, za obsahuje všechny údaje) a průvodní dopisy. Posléze vyberte ty správné, které chcete zaměstnavateli odeslat a pokračujte v odesílání.

Pro urychlení výběrového řízení může zaměstnavatel na závěr položit pár otázek. I když nejsou povinné a odpovídat nemusíte, přesto doporučujeme tak učinit. Žádost o pracovní místo, která dorazí bez vyplněných otázek, může zaměstnavatel považovat za omyl a ze seznamu vyřadit.

Všechny odeslané žádosti o zaměstnání naleznete přehledně, včetně data odeslání, znění inzerátu a kontaktní osoby ve svém účtu pod Moje žádosti

V případě, že si z naší nabídky nevyberete dnes, nic se neděje. Na CV Market přibudou každý týden stovky nových nabídek. Vytvořte si vlastního vyhledávacího agenta, který vás na požadovanou pracovní nabídku upozorní ihned po jejím vložení na CV Market.

Tolik vám toho nikdo nenabídne. Tak neváhejte a - Klikněte si pro novou práci!


Autor: CV Market