Domovská stránkaCentrum kariéry Jak efektivně využívat CV Market Jak pracovat s životopisem na CV Market
 

Jak pracovat s životopisem na CV Market

Jestliže se vám již povedlo vytvořit životopis na CV Market, otvírají se vám další možnosti jak se aktivním přístupem přiblížit nové práci. Práce s životopisem je opravdu velmi jednoduchá a výsledky jsou dobře viditelné. Vytvořený životopis na CV Market je opravdu na celý život.

Jak pracovat s životopisem na CV Market?
  • Vytvořené životopisy najdete v sekci pro uchazeče pod Můj životopis a barevný symbol před názvem životopisu ukazuje, jaký je jeho status. Zelená ikona Aktivní symbolizuje být možnost kontaktován zaměstnavatelem a červená ikona Pasivní vyjadřuje nemožnost veřejného zobrazení životopisu. V druhém odstavci je přehled životopisů v jazyce anglickém a ve třetím je přehled životopisů z cizích zdrojů. Nezapomeňte, že se životopisem z cizích zdrojů se nemůžete ucházet o zaměstnaní přes systém CV Market.

  • CV Market poskytuje hned několik funkcí, pro lepší využití životopisu. Funkce Editovat vám umožňuje kdykoliv aktualizovat vaše údaje v životopise. Kliknutím na Smazat životopis ihned odstraníte. Váš aktuální životopis je možné vzít kdykoliv s sebou na pohovor. Stačí kliknout na Zobrazit a v novém okně se objeví životopis, který si můžete vytisknout a vzít s sebou. Svůj životopis naleznete naCV Market kdykoliv a odkudkoliv. Chcete-li vytvořit nový životopis a od již vytvořeného se má odlišovat pouze některými detaily, vytvořte si funkcí Kopírovat jeho duplikát a ten upravte. Svůj životopis si můžete kdykoliv odeslat na svůj email nebo na email potenciálního zaměstnavatele, který jste nalezli např. v tisku. Stačí kliknout na Odeslat, vyplnit email a přidat průvodní dopis a již jen můžete čekat na odpověd zaměstnavatele. A konečně funkcí Aktivovat/Deaktivovat měníte status vašeho životopisu.

  • CV Market vám umožňuje vytvořit si až 5 různých životopisů, to ale neznamené, že vás nabádáme ke lži. Všechny životopisy samozřejmě musí! být pravdivé. Přečtěte si více na toto téma zde

  • Pokud máte již vytvořený životopis a průvodní dopis, můžete začít odpovídat na pracovní nabídky. Přečtěte si, jak odpovídat, aby jste dosáhli vytoužené pracovní nabídky zde  • Využívejte výhod CV Marketu a při hledání nového zaměstnání se nechte hýčkat!

    Autor: CV Market