Domovská stránkaCentrum kariéry Jak efektivně využívat CV Market Jak vytvořit životopis na CV Market.
 

Jak vytvořit životopis na CV Market.

Jak již bylo zmíněno v jiných článcích, životopis a průvodní dopis patří mezi nejdůležitější dokumenty při žádání o nvou práci. CV Market disponuje s jedním z nejpropracovanějších systémů pro vytvořejí vlastního životopisu. Vytvořený životopis na CV Market je opravdu na celý život.

Jak získat životopis na CV Market?
1./ První povinnou částí jak začít pracovat se životopisem je registrace.

2./ Po registraci v systému můžete začít s vytvořením životopisu v našem systému. Kliněte na Vytvořit nový životopis v češtině nebo Vytvořit nový životopis v angličtině, volba je samozřejmě jen na vás. Vyplňujte údaje krok za krokem a systém vás navede k úspěšnému sestavení životopisu. V případě, že si nemáte v uvedém listě co vyplňovat (např. nepůsobíte v žádné zájmové organizaci) jednoduše krok překočte kliknutím na Pokračovat. Při vyplněných údajích pokračujte na nový list kliknutím na Uložit a pokračovat.

3./ Životopis si kdykoliv můžete prohlédnout a vidět výslednou podobu kliknutím na Ukázat životopis. Ukázka, jak může vypadat váš životopis je zde.

4./ Před dokončením životopisu je nutné zvolit finální status životopisu.
 • Aktivní - všichni zaměstnavatelé s přístupem do databáze CV Market mohou zobrazit Váš životopis.
 • Důvěrný - všichni zaměstnavatelé s přístupem do databáze CV Market mohou zobrazit Váš životopis, vaše údaje, které by Vás mohly blíže indetifikovat (jméno, telefonní číslo, e-mail, atd.) však zůstanou skryty. Kontaktovat Vás však můžou kdykoliv přes systém CV Market.
 • Neaktivní - Pouze Vy sám/sama můžete zobrazit životopis. Zaměstnavatelé jej nenajdou v databázi ani přes vyhledávací systém. Životopis můžete kdykoliv odeslat zaměstnavateli se zajímavou pracovní nabídkou.

 • Pokud hledáte práci aktivně a chcete být nepřehlédnutelní na trhu práce, zvolte status svého životopisu AKTIVNÍ.

  5./ V případě, že již životopis máte v nějaké formě uložený, např. v textovém editoru, a chcete si jej pravidelně aktualizovat, můžete jej vkopírovat do systému jako Životopis z cizího zdroje. Tuto formu však nedoporučujeme, neboť vás zaměstnavatele nemůžou vyhledat v databázi a ani nemůžete s tímto životopisem odpovídat na vložené pracovní nabídky.

  6./ Vytvořením životopisu možnosti CV Marketu zdaleka nekončí, na právě začínají. S životopisem můžete dále aktivně pracovat a přiblížit se opravdu vysněné práci. (Více o práci se životopisem zde.


  Více možností pro práci s životopisem vám nenabídne žádný jiný systém!
  Pokud jste poprvé na našich stánkách, začněte s registrací zde.

  Autor: CV Market